Ahşap Kutu Davetiye

Türkiye’de davetiye denildiğinde ilk akla gelen online davetiye sipariş sitesi olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Her nerede olursanız olun, yurt içi tüm siparişleriniz kapıda nakit ödeme ile kapınıza kadar gelsin.Beğeninize sunduğumuz  düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi ve kına davetiyesiürünlerinin yanında size özel nikah şekeri modelleri ile %100 Müşteri memnuniyeti hedefi ile 2000 yılından beri kazandığı matbaacılık tecrübesi ile hizmetinizde.​ Türkiye’den davetiye almak isteyen yurt dışında yaşayan; başlıca Belçika, Fransa, Avusturya, Hollanda, Kıbrıs, Bulgaristan ve Almanya’dan davetiye siparişi vermek isteyen herkese bir tık uzaklıkta, düşük maliyetli kargo ile yüksek kalite/fiyat oranı ile müşterilerinin yüzünde tebessüme neden olmanın verdiği heyecanla işimizi yapıyoruz.
Binlerce davetiye modelini kısıtlı zamanda bir arada görebilmenizi ve en sorunsuz hali ile nişan – düğün davetiyelerinizi elde edebilmeniz için çalışıyor ve sizlere en problemsiz, kalite sorunu yaşanmayan modelleri sunuyoruz.
Bu mutlu günlerinizde sizinle tanışmak dileğiyle.

Sektörde ki bilgi birikimizi ve tecrübemizi ise 2010 yılından beri özel bir alana tek bir ürüne yoğunlaştı

rmış bulunmaktayız. Tüm birimleri ile sadece davetiye üretmek ve bunu en iyi şekilde insanlara ulaştırmak maksadı ile faaliyet geçirdiğimiz Griton davetiye Türkiye’nin ve Dünyanın her yerinden kendisine ulaşan müşterilerine en iyi ürünü en iyi kaliteyle ve en iyi fiyat garantisi ile ulaştırmak üzere organize olan bir yapıya sahiptir.

İstanbul Topkapıda ki satış ve üretim tesislerimiz ile İstanbuldan tüm dünyaya davetiye göndererek insanların en güzel günlerine ve mutluluklarına ortak olmanın sevinci ve motivasyonu ile kendimizi her geçen gün bir adım ileriye taşımaktayız.

Ferman şeklindeki iç davet kartı ve dikdörtgen şeklinde lazer kesimli figürlü özel ahşap kutusu ile lüks ve ilginç düğün davetiyesi modellerinden.

Ürün kargo sürecinde hasar alabilir, kargo sürecindeki hasarlardan firmamız sorumlu değildir.

Ahşap kutu alanında kendini kanıtlamış olan firmamız bugune kadar hiç şikayet  almamıştır.Bu gidişatımızı sürdürmek bizim için bir mecburiyet değil,büyük bir keyiftir.

Ahşap kutulu davetiyeleri ile öne çıkan bir firmak olarak kendimizi geliştirmeye hep devam edeceğiz.

WhatsApp Sipariş & Destek Hattı