Ahşap Kutu çeşitleri

Kutu; çoğunlukla düz bir tabanı ve kapağı bulunan; genellikle küp veya dikdörtgenler prizması şeklinde üretilmiş kap. Bununla birlikte gündelik kullanımda, çok farklı amaçlarla kullanılan, pek çok farklı geometrideki nesne de tanımlama kolaylığı açısından kutu olarak adlandırılır. Kutular çoğunlukla tahta, metal, karton ya da plastik gibi sert ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Çoğunlukla nesneleri taşımak ya da muhafaza etmek için kullanılır.

Türkiye Geneline kutu satışı yapan firmamız, özellikle taşınmakta olan ailelerin, eşyalarını düzenli bir şekilde ambalajlamaları ve sevkiyat sırasında zarar görmemesi için özel ambalaj malzemelerini kullanmaları için tasarlanmış bir online satış sitesidir. ,

esnafa özel kampanyalı satışlarımız devam ediyor farklı ürün siparişleriniz ve çoklu tesbih kutusu ve pano satışlarımız ve kişiye özel duvar panosu üretimlerimiz için iletişime gecebilirsiniz

Ahşap kutular mutfak, yatak odaları ve iş yerlerinde sıkça kullanılan dekoratif ürünler arasında yer almaktadır. Ahşap kutular ile dağınık olan aksesuarlarınızı veya malzemelerinizi kolayca tek bir yere toplayabilirsiniz.

Ülkenin önde gelen firmalarıyla çalışarak kalitesini her alanda kanıtlamış olan firmamız üretiminin her aşamasında yüksek teknoloji kullanmayı ilke edinmiştir.Ürettiği mamüllerin tamamında gerek hammadde ve gerekse ithal aksesuarlarda daima 1. sınıf malzeme kullanarak üstün kalite ilkesinden asla taviz vermemektedir.

Hedefimiz, kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmaktır.

Ahşap kutular çeşitli malzemeler kullanılarak elde edilebilir.Biz ise işin ahşap tarafındayız.Neden diye sorucak olursanız ahşap hem sağlam,hem kullanışlı,hem sağlığa zararsız,hemde insanlar tarafından çok tercih ediliyor.Firma olarak ahşap üzerine yoğunlaşmamızın sebebi’de tam olarak budur.

Özellikle nostalji sevenler için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bu ahşap kutular,kesinlikle sizi mağdur etmiyicek kalitede olmakla birlikte eğer memnun kalmassanız firmamız tarafından ödediğiniz ücretin size geri verileceğini temenni ederiz.

Firmamız tarafından özel olarak üretilen Ahşap Kutu Çeşitleri ahşap kutularımız  talebinize ve projenize göre değişiklikler gösterebilir. Kavak, mdf, ham, boyalı, baskılı, lazer baskılı, metal aksesuarlı ve benzeri özellikleri değişiklik gösterebilir.

Ahşap Kutu Çeşitleri ve diğer çeşitlerin üretiminde öncelikle istediğiniz ölçülere göre ağaç kutular üretilir, sonrasında  ahşap zımpara işlemleri yapılır. Kavak , ceviz , maun veya dilediğiniz başka bir renkte boyamaya gider. Boyamadan sonra eğer üzerine ahşap UV baskı veya ahşap serigrafi baskı yapılmayacaksa ahşap kutu cilalama işleminden geçirilir. Logolu ahşap kutu yapılacaksa cila sonrasında ahşap lazer kazıma işlemi yapılarak metal aksesuarların takılması işlemine başlanır.

Lazer baskısı yapılan ahşap kutu temizlemeden sonra kargolamaya hazır olur. Üretim süreleri Ahşap Kutu Çeşitleri adedine göre ve ağaç kutu üzerinde yapılacak işlemlere göre belirlenir

 

WhatsApp Sipariş & Destek Hattı