Ahşap tekstil kutusu

10 yılı aşkın deneyime sahip ekibimiz ile oluklu mukavva koli, ofset kutu, plastik ambalaj, kağıt ve matbaa alanlarında ürün satışı ve pazarlamasını faaliyetlerini göstermektedir. PROJEPACK, genç ve dinamik bir yapıya sahiptir ve “KALİTE” yi doğrudan kendisine politika edinmiştir. Firmamız, satışını ve pazarlamasını üstlendiği ürünlerin, ürün ve malzeme kalitesinin yanı sıra termin ve hizmet kalitesine de son derece önem vermektedir. Firmamızın başarısı birlikte çalıştığı firmalar ile yıllar boyunca kurduğu güçlü bağlardan ve çözüm ortaklığına dayalı işbirliklerinden gelmektedir. Deneyimli ekibinin Pazar bilgisi sayesinde firmamız; faaliyet gösterdiğimiz ana sektörler dışındaki ihtiyaçlarınıza da çözüm sunabilmektedir. PROJEPACK, iş ortağı olarak gördüğü portföyündeki tüm ithalatçı firmaların menfaatlerini en iyi şekilde koruyacak şekilde büyümelerine katkı için üstün ve kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

30 mm ışıksız  ahşap tekstil boxlar için kullanılır. Tek taraflı kullanıma uygundur. Bir profilin uzunluğu 3 metredir.

Aplike Tekstil Nakış Sektörünün en cok başvurulan desenlemelerden biridir, Maliyet ve tasarım acısından oldukca memnuniyet verici olması ve uygulandıgı zemin ile beraber özdeşleşen görünümü ile giyidiğimiz elbiselerden ve kullandığımız çanta ve benzeri aksesuarlarda logo, arma ve bunlar gibi sıkca görmeye devam edecegimiz aplike nakış, üretici memnuniyeti ön planda tutularak özenle cizilip işlenmektedir.

Kişi ve Firmalara özel lazer kesimle tamamen naturel olan ağaç kutuların tasarım çizim ve kesim faaliyetleri firmamız bünyesinde olmakta ve Şişe kutuları Hediye kutuları T-Shirt kutuları gibi bir çok kutu tasarımını hayata gecirmekteyiz.

Ahşap palet ölçüleri ,   Ahşap palet standartları,    Ahşap palet üreticileri, ucuz Ahşap palet, Ahşap palet fiyatları, ikinci el Ahşap palet, 2.el Ahşap palet, Ahşap paletler ile ilgili tüm detayları sayfamızda bulabilirsiniz.
Hızla gelişen teknoloji insanlığa her gün yepyeni ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Daha dün olmaz dediğimiz yenilikler hayatımızda yerini aldı. İnsanlık bilgi çağını bütün yönleri ile yaşamaktır. Geleneksel ürünler yerlerini hızla daha  ekonomik, ve daha uzun ömürlü  kullanışlı ürünlere bırakmaktadır.

Firmamızın sahip olduğu eğitimli ve deneyimli kadroya sahiptir. Ahşap palet  aktif depolama potansiyeli sürekli ve  düzenli sevkiyat gücü hızla gelişen bilgi işlem teknolojisi ile yapı sektöründe Müşterilerle buluşturmaya devam ediyor. Ahşap palet ‘li taşımacılık, çok sık kullanılan karayolu taşımacılığını da kolaylaştıran ve cazip hale getiren bir nakliyat  şeklidir. Palet adı verilen taşıma hücresi çelikten, ahşaptan ve plastikten olabilmektedir. Ahşap Palet ‘in en önemli özelliği çevreci olması olup sonuçta tekrar tekrar ve hatta tamir edilerek kullanılabilmesi nedeniyle maliyeti de düşüktür.  Ahşap palet  zamanla kullanılamaz hale geldiğinde bile odun olarak kullanılmak üzere değerlendirilebilir olması da ayrıca ülke ekonomisine bir katkı sağlar.

 

WhatsApp Sipariş & Destek Hattı